Produkt Bee

IQ LINE BEE

Centrálne bezdrôtovo ovládateľný radiátor

IQ Line Bee je dizajnovo a technologicky unikátne navrhnutý elektrický hliníkový radiátor. Má výborné akumulačné schopnosti a vyznačuje sa spoľahlivou a úspornou prevádzkou. Vďaka možnosti centrálneho bezdrôtového ovládania, s možnosťou vzdialenej správy cez internet, je ideálnou voľbou pre vykurovanie väčších rodinných domov a chát, penziónov, hotelov, škôl, administratívnych budov a pod.

x

Centrálne bezdrôtové riadenie 600 radiátorov

Prostredníctvom centrálnej jednotky sa dá bezdrôtovo ovládať viac ako 600 radiátorov IQ Line Bee. Vďaka obojsmernej bezdrôtovej komunikácii môže správca systému okrem nastavovania vykurovacích režimov získavať informácie o aktuálnej teplote v jednotlivých miestnostiach, prípadne o ďalších dôležitých parametroch vykurovacieho systému.


x

Úspory elektrickej energie = zónová regulácia

Vykurovacie režimy sa dajú nastavovať pre každú miestnosť individuálne. Vhodným nastavením vykurovacích režimov, ktoré rešpektujú aktuálnu obsadenosť jednotlivých miestností a účel ich využívania, sa dá na elektrickej energii ušetriť desiatky percent vykurovacích nákladov.


x

Softvér IQRC

Nastavovanie vykurovacích režimov jednotlivých miestností a ostatných  parametrov radiátorov sa uskutočňuje prostredníctvom počítačového softvéru IQRC. U hotelov a penziónov je výhodou,  že softvér IQRC na centrálne riadenie vykurovania sa dá prepojiť s  rezervačným hotelovým systémom.


Vybrané vlastnosti a charakteristikyVýkonové rady a špecifikácie
Category: produkt

Comments are closed.